«Укрзалізниця» планує змінити систему бронювання та продажу залізничних квитків в Інтернеті

Публічна акціонерна компанія «Укрзалізниця» планує змінити систему бронювання та продажу залізничних квитків в Інтернеті, аби усунути корупційні ризики у цьому сегменті.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці голова правління компанії Войцех Бальчун.

«Будемо міняти систему бронювання залізничних квитків. Рухаємося до скасування так званого «комерційного бронювання», величезного джерела зловживань і корупції. Коли квиток неможливо купити, а поїзди відправляються порожніми. Усі ризики комерційний агент має брати на себе. У тому чи іншому вигляді буде резерв для соціально вразливих верств населення та органів державної влади. Основну частку проїзних документів – у вільний продаж!» – написав Бальчун, не уточнивши інших подробиць.

Як відомо, 25 липня керівництво «Укрзалізниці» представило Міністерству інфраструктури план розвитку компанії на 6 місяців, а до кінця року планує розробити більш детальний план на 5 років.

Згідно з планом розвитку, у сегменті пасажирських перевезень пропонується підвищити якість санітарного стану вагонів і забезпечити належний температурний режим.

Крім того, планується ввести нові маршрути прямування поїздів, ввести в експлуатацію 21 новий пасажирський вагон, які буде поставлено у 2016 році, а також підготувати технічну документацію для придбання у 2017 році нових вагонів.

Крім того, керівництво «Укрзалізниці» хоче вдосконалити сервіс продажу квитків, зокрема, шляхом запровадження його мобільної версії, терміналів самообслуговування і створення єдиного транспортного порталу – онлайн-вікна.

На початку червня Мінінфраструктури підписало контракт з головою правління «Укрзалізниці» Войцехом Бальчуном. 1 червня Кабінет міністрів України схвалив підписання контракту з обраним 20 квітня головою компанії поляком Войцехом Бальчуном, який у 2008-2013 роках очолював правління залізничної компанії Польщі – PKP Cargo і трансформував майже збанкрутілого державного перевізника у фінансово здорову компанію.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району