На День Незалежності створять найбільший в світі прапор із квітів

23 серпня В Музеї архітектури та побуту розгорнеться  український стяг розміром 15.000 кв.м, створений із чорнобривців і петуній, що символізують національні кольори.  Це найбільший в світі прапор, який буде зареєстровано у Книзі рекордів Гіннеса та Книзі рекордів України, обіцяють організатори акції.

Складові частини цього величезного стягу вирощували тисячі українців в усіх куточках нашої країни. 21 серпня вони вирушать до Києва, де через кілька днів будуть завершені підготовчі роботи і прапор розгорнеться яскравим килимом. Ініціатор акції “Прапор України – прапор миру!” – засновник газети “Сільський вісник” Сергій Андрєєв, завдяки якому з різних країн світу лідери селекції надсилали насіння квітів, щоб підтримати українців.

Заслужений діяч мистецтв України, режисер Мирослав Шарварокрозповів, що 23 серпня у Пирогові також відбудеться велика багатонаціональна концертна програма за участю Національного академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки, “Народної філармонії”, інших відомих колективів, учасників різних фестивалів, різноманітних напрямків. Бажаючих узяти участь у концерті просять звертатись до оргкомітету, Мінкультури та Мінмолодьспорту. Крім того, частиною святкової програми стане міжнародна вивиставка квітів.

Побачити квітковий український прапор на власні очі кияни та гості столиці зможуть до 29 серпня. А потім його частинки поїдуть до шкіл, дитячих садочків та інших дитячих закладів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району