Депутати Кривого Рогу вимагають “тепла” для криворіжців

Відповідне звернення було направлено до ФДМ, який здійснює управління колишнім держпідприємством, що нині знаходиться в стадії приватизації.

Повідомляє сайт КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

30 серпня на пленарному засіданні сесії Криворізької міськради депутатами було піднято питання про критичну ситуацію, яка склалася на колишньому державному підприємстві «Кріворожтеплоцентраль» з підготовки до нового опалювального сезону. При цьому комунальні підприємства вже закінчують підготовку до зими.

Голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Валентина Абрамова сказала: «Місто зробило все можливе, щоб підготувати свої підприємства, школи, дитсадки та інші установи бюджетної сфери до зими. І тільки на «Теплоцентралі», яка місту ніяк не підпорядковується, на сьогодні роботи з підготовки до опалювального сезону майже не проводяться. Якщо найближчим часом ситуація докорінно не зміниться, то цієї зими половина жителів міста можуть опинитися у холодних квартирах. Мерзнутимуть діти в школах і люди в лікарнях».

На підприємстві, що знаходиться під управлінням Фонду Держмайна вже п’ять разів змінювалися керівники і жоден з них не був узгоджений з керівництвом міста.

Крім того, на початку квітня Господарським судом Дніпропетровської області порушено провадження у справі про банкрутство «Криворізької теплоцентралі», яка перед судом була перетворена з державного в публічне акціонерне товариство (ПАТ). Позов на банкрутство подала дочірня компанія НАК «Нафтогаз України» – «Газ України».

Все це призвело до того, що діяльність теплогенеруючого підприємства, яким керує Фонд державного майна, по суті, була паралізована.

Коментуючи ситуацію, що склалася заступник мера Олександр Катриченко зазначив: «Виникла реальна загроза, що до початку опалювального сезону в Кривому Розі більше 2 тисяч житлових будинків, 22 лікарень, 75 дитячих садків, 78 навчальних закладів і військова частина-3011 Національної гвардії України можуть залишитися без тепла» .

«По комунальному підприємству «Криворіжтепломережа», яким керує місто, технічна готовність до зими вже більше 90%. Але у міста немає правових важелів впливу на роботу ПАТ «Криворізька теплоцентраль» та на його відносини з постачальниками енергоресурсів. Також, місто не має технічних можливостей провести перепідключення об’єктів житлового фонду та соціальної сфери, які живляться від мереж «Теплоцентралі» до інших джерел теплопостачання», – резюмував Катриченко.

У своєму зверненні криворізькі депутати вимогають від органів державної влади негайно вжити заходів щодо відновлення стабільної роботи «Теплоцентралі», аби  в будинках криворіжців було тепло.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району